Kargo bilgileri

Firmamız Ürün sevkiyatlarını MNG kargo ile yapmaktadır.
(Sadece PTT Avm den alınan ürünler PTT kargo ile yapılır.)                        Hafta içi 17.00 kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır
Hafta sonu (Cumartesi) Günü 13.00 kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır
Hafta sonu (Pazar) Günü verilen siparişler Pazartesi günü kargolanırKargo Teslimatı Esnasında Dikkat Etmeniz Gereken Önemli Uyarılar !!!

Kargo Paketini Teslim Alırken;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapınız ve kutuda herhangi bir hasar olması durumunda teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlaması yönünde uyarınız. Hasarlı ürünü tutulan tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz.

Paket İçeriğinde Yer Alan Ürünlerin Kontrolü;

Sitemizden satın aldığınız ürünler size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızdayken, kargo paketini açıp gönderilen sevk belgesi içeriği ile paket içerisinde yer alan içeriğin aynı olup olmadığını ve/veya size gelen ürünün sipariş ettiğiniz ürünün aynısı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik sözkonusu ise kargo görevlisi ile birlikte durumu belirtir bir tutanak hazırlayınız ve bize acilen bilgi veriniz.

Kargo Firmasından Teslim Aldıktan Sonra Paketin Hasarlı Olduğunu Fark Ettiyseniz;

Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında; kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.

Kargonuz geldiğinde belirttiğiniz adreste bulunmaz iseniz; siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir.